Zarząd:

Prezes Zarządu: Andrzej Gurak   

Wiceprezes Zarządu: Sławomir Sołtysiak   

 

Andrzej Gurak, Prezes Zarządu

Andrzej Gurak od 2007 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu IMPULS-LEASING Polska
Sp. z o.o. i jest odpowiedzialny za strategię oraz Departamenty: Sprzedaży, Marketingu, Wsparcia Sprzedaży i Jakości Procesów Biznesowych oraz HR.

W latach 1996-2005 był związany z Grupą Raiffeisen. Początkowo pracował w Raiffeisen Bank Polska S.A., później w Raiffeisen-Leasing Polska S.A. W momencie przejścia z Raiffeisen Bank Polska S.A. do Raiffeisen-Leasing Polska S.A. zajmował stanowisko Zastępcy Dyrektora Departamentu Obsługi Klientów Korporacyjnych. W Raiffeisen-Leasing zajmował kolejno stanowiska: Dyrektora Sprzedaży i Marketingu, Członka Zarządu, Wiceprezesa Zarządu i Prezesa Zarządu. Jako Prezes Zarządu był odpowiedzialny za strategię, sprzedaż, marketing.

W pierwszej połowie lat 90. pełnił funkcje menedżerskie w międzynarodowych firmach działających w sektorach nieruchomości i doradztwa menedżerskiego w Kanadzie. W latach 1991–1993 był menedżerem w firmie deweloperskiej North American Property Group, a od 1994 pracował w firmie doradczej Hatch Associates Ltd.
 
Andrzej Gurak jest absolwentem Uniwersytetu McGill w Montrealu oraz Uniwersytetu York w Toronto, gdzie otrzymał tytuł Master of Business Administration (MBA).
 
 
 
Sławomir Sołtysiak, Wiceprezes Zarządu

Sławomir Sołtysiak pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. i jest odpowiedzialny za Departamenty Operacji i Administracji, Finansów i Księgowości, Prawny, Zarządzania Ryzykiem, IT i Windykacji. 
 
Sławomir Sołtysiak w latach 1999-2005 był związany z Grupą Raiffeisen w Polsce. Początkowo, przez dwa lata, pracował w Raiffeisen Bank Polska w Departamencie Klientów Korporacyjnych, potem do lipca 2005 zajmował różne stanowiska (Dyrektor Sprzedaży ds. Sieci, Dyrektor odpowiedzialny za Operacje i IT) w Raiffeisen - Leasing Polska. Od lipca 2005 Sławomir Sołtysiak pełnił funkcje Członka Zarządu Fiat Bank Polska a później był odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek Polski spółki AAA Auto jako Dyrektor Generalny. W ostatnim okresie Sławomir Sołtysiak związany był z EFG Eurobank (Polbank). 
 
Przed rokiem 1999 Sławomir Sołtysiak zdobywał doświadczenie w firmach międzynarodowych w Kanadzie, gdzie  pełnił różne funkcje w Departamentach Sprzedaży i Finansów.
 
Sławomir Sołtysiak jest absolwentem Uniwersytetu York w Toronto oraz Uniwersytetu w Ottawie gdzie otrzymał tytuł Master of Business Administration (MBA).
 
 

 

Banner Banner Banner Banner
Tagi strony: kalkulator leasingowy,leasing, leasing aut, leasing środków transportu, leasing dla lekarzy, leasing maszyn, leasing operacyjny, leasing samochodów, leasing samochodowy, leasing samochodowy, leasing sprzętu budowlanego, leasing sprzętu medycznego, sprzęt poleasingowy