2019-06-24

IMPULS-LEASING Firmą Przyjazną Klientowi po raz piąty!

Szanowni Klienci

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma pozytywnie przeszła badanie jakości obsługi Klienta i po raz piąty otrzymała godło "FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI”. Na szczególną uwagę, zasługuje jednak fakt że nasze tegoroczne wyniki znajdują się powyżej wyników wszystkich laureatów Godła FPK w 2018 roku oraz powyżej laureatów branży Finanse/Ubezpieczenia/Leasing. W 2018 roku godłem Firma Przyjazna Klientowi nagrodzono 25 firm, w tym 9 z branży  Finanse/ Ubezpieczenia/ Leasing.Firma Przyjazna Klientowi(FPK) to projekt badawczo-certyfikacyjny, który wyróżnia przedsiębiorstwa za wysoką jakość świadczonej obsługi i dobre relacje z Klientami.

Badanie przeprowadzone zostało przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, na bazie losowo wybranych Klientów ILPOL. Zakres badania obejmował następujące obszary:
•    ocena współpracy
•    ocena kontaktu
•    skłonność do rekomendacji
•    ogólne zadowolenie

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wzięli udział w badaniu za tak dobre opinie. Zapewniamy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania.
 

 

« cofnij

Banner Banner Banner Banner
Tagi strony: kalkulator leasingowy,leasing, leasing aut, leasing środków transportu, leasing dla lekarzy, leasing maszyn, leasing operacyjny, leasing samochodów, leasing samochodowy, leasing samochodowy, leasing sprzętu budowlanego, leasing sprzętu medycznego, sprzęt poleasingowy