2014-03-13

Wyniki przeprowadzonego Badania Satysfakcji Klientów IMPULS-LEASING

Celem naszej firmy jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. W związku z tym po raz kolejny przeprowadziliśmy badanie mające na celu określenie poziomu satysfakcji naszych Klientów z oferowanych przez nas usług.

W ogólnej ocenie nasza firma wypadła bardzo dobrze – 94% respondentów ocenia dotychczasową współpracę pozytywnie. Pojawiły się także negatywne oceny - 2% badanych firm wyraziło niezadowolenie ze współpracy. Dokładnie przyjrzeliśmy się tym ocenom, zidentyfikowaliśmy problemy i dołożymy wszelkich starań aby nie pojawiały się w przyszłości.

 

 

 

Wyniki ankiety pozwoliły nam na poznanie odczuć Klientów odnoszących się do poszczególnych aspektów naszej działalności. Zbadaliśmy satysfakcję z:

•    szybkości obsługi – 96% ocen pozytywnych

•    współpracy przed podpisaniem umowy – 97% ocen pozytywnych

•    współpracy po podpisaniu umowy – 91% ocen pozytywnych

•    dostępności informacji o usługach dodatkowych – 92% ocen pozytywnych

•    czytelności i przejrzystości dokumentów – 92% ocen pozytywnych

•    rozpoznawalności marki ILPOL – 67% ocen pozytywnych

Na zakończenie badania zapytaliśmy Państwa „czy jesteśmy firmą godną polecenia?” - aż 96% naszych Klientów wypowiedziało się pozytywnie (50% zdecydowanie by nas poleciło, 32% odpowiedziało, że tak, a 14% że raczej tak).

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy zaangażowali się i poświęcili swój cenny czas na wypełnienie kwestionariusza, a także gratulujemy zwycięzcom konkursu, który towarzyszył ankiecie.

Zapewniamy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasi Klienci wysoko oceniali współpracę z naszą firmą.

 

 

 

« cofnij

Banner Banner Banner Banner
Tagi strony: kalkulator leasingowy,leasing, leasing aut, leasing środków transportu, leasing dla lekarzy, leasing maszyn, leasing operacyjny, leasing samochodów, leasing samochodowy, leasing samochodowy, leasing sprzętu budowlanego, leasing sprzętu medycznego, sprzęt poleasingowy