Centrum Likwidacji Szkód

Z myślą o wygodzie naszych Klientów, stworzyliśmy nowy model zgłaszania szkód! Teraz, aby zgłosić szkodę zarówno do Towarzystwa Ubezpieczeniowego jak i do IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. i jednocześnie załatwić wszelkie formalności, wystarczy wykonać JEDEN telefon na numer:

22 463 90 00

22 250 82 22

lub wysłać mail na adres: szkody@impuls-leasing.pl

Nowy model obsługi szkód gwarantuje:

  • wygodę i oszczędność czasu
  • minimum formalności
  • ekspresową procedurę
  • fachową obsługę – program Solidna Naprawa 

Pamiętaj! Nie jest dopuszczalne podejmowanie zmian lub napraw w przedmiocie leasingu bez uprzedniego przeprowadzenia oględzin przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe i ILPOL.

Dokumenty do pobrania:

  • Druk zgłoszenia szkody z OC/AC (dotyczy pojazdów) – pobierz
  • Druk zgłoszenia szkody w mieniu (dotyczy innych przedmiotów niż pojazdy) – pobierz

Upoważnienie do odbioru odszkodowania
Po otrzymaniu zgłoszenia szkody, prześlemy do Towarzystwa Ubezpieczeniowego dokument upoważniający wskazany przez Ciebie w zgłoszeniu podmiot (użytkownik lub warsztat) do odbioru odszkodowania.

Przekazanie odszkodowania przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe
Kwota odszkodowania zostanie przekazana na konto podmiotu upoważnionego do odbioru odszkodowania, wyłącznie po dostarczeniu Towarzystwu Ubezpieczeniowemu faktur za naprawę.

Assistance:
Jeśli posiadasz kartę IMPULS-ASSISTANCE w przypadku awarii pojazdu lub wypadku, skontaktuj się z EUROP ASSISTANCE POLSKA pod numerem tel. 22 250 82 22 (numer ten znajduje się na karcie IMPULS-ASSISTANCE i jest czynny 7 dni w tygodniu 24h).

Jeśli nie posiadasz karty IMPULS-ASSITANCE, skontaktuj się z assistance pod numerem telefonu podanym na odwrocie potwierdzenia polisy ubezpieczeniowej.