„Gazela Biznesu 2023” dla IMPULS-INSURANCE Polska

sty 24, 2024Aktualności, Strona główna

Z przyjemnością informujemy, że IMPULS-INSURANCE Polska, której 100% właścicielem jest IMPULS-LEASING Polska po raz czwarty została wyróżniona tytułem Gazela Biznesu. Poprzednie tytuły Spółka otrzymała w latach 2018 – 2020.

Gazela Biznesu 2023

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Wyróżnienia Gazela Biznesu przyznawane są nieprzerwanie od 2000 roku. Ranking przygotowywany jest przez wywiadownię gospodarczą Coface, na podstawie analiz wyników finansowych przedsiębiorstw i publikowany na łamach dziennika Puls Biznesu.

Obecność IMPULS-INSURANCE Polska w rankingu Gazela Biznesu 2023 oznacza, że Spółka dynamicznie się rozwija, jest transparentna i wyróżnia się dobrą kondycją finansową.

IMPULS-INSURANCE Polska powstała w 2009 roku. Spółka zapewnia Klientom IMPULS-LEASING Polska kompleksową ofertę ubezpieczeń przez cały okres trwania umowy. Natomiast w przypadku szkody powstałej na przedmiocie zapewnia jej likwidację od momentu zgłoszenia, aż do całkowitej naprawy przedmiotu w ramach programu Solidna Naprawa.