Obniżenie rat leasingowych

Lip 9, 2020Aktualności, Strona główna

Szanowni Państwo

W związku z ogłoszoną epidemią koronawirusa, pomoc IMPULS-LEASING Polska w tym trudnym okresie dla naszych Klientów to zmniejszenie raty leasingowej/pożyczki do części odsetkowej na okres do 6 miesięcy od najbliższej niefakturowanej raty (wnioski na zmianę raty za sierpień 2020 r. przyjmowane są do 31.07.2020 r.).

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, w związku z tym Państwa Opiekun skontaktuje się z Państwem telefonicznie, w celu uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jeżeli dotychczas terminowo spłacaliście Państwo raty i jesteście zainteresowani ich czasowym obniżeniem do części odsetkowej, prosimy o wypełnienie Wniosku o zmianę warunków umowy. Skan lub zdjęcie wypełnionego wniosku należy przesłać na adres cok@impuls-leasing.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać “nazwę firmy + numer NIP”.

Wniosek można złożyć również online przez nasz Portal Klienta (eCOK -> Wnioski zdefiniowane -> Zmiana harmonogramu z powodu koronawirusa).

W związku z bardzo dużą liczbą wniosków od Klientów, czas obsługi wniosku o zmianę harmonogramu wynosi aktualnie około 7 dni roboczych.

Przed złożeniem wniosku o zmianę harmonogramu płatności, prosimy o wzięcie pod uwagę, że zmiana warunków umowy leasingu zawartej do dnia 31 grudnia 2018 r., której przedmiotem są samochody osobowe może skutkować koniecznością stosowania do tej umowy przepisów podatkowych obowiązujących od dnia 1 stycznia 2019 r.