Obniżenie rat leasingowych

Cze 1, 2021Aktualności, Strona główna

Szanowni Państwo

W związku z pandemią koronawirusa, pomoc IMPULS-LEASING Polska w tym trudnym okresie dla naszych Klientów to zmniejszenie raty leasingowej/pożyczki na okres do 6 miesięcy od najbliższej niefakturowanej raty (wnioski na zmianę raty za lipiec 2021 r. przyjmowane są do 30.06.2021 r.).

Jeżeli dotychczas terminowo spłacaliście Państwo raty i jesteście zainteresowani ich czasowym obniżeniem, prosimy o złożenie wniosku online przez nasz Portal Klienta (eCOK -> Wnioski zdefiniowane -> Zmiana harmonogramu z powodu koronawirusa).

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, w związku z tym Państwa Opiekun skontaktuje się z Państwem telefonicznie, w celu uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Przed złożeniem wniosku o zmianę harmonogramu płatności, prosimy o wzięcie pod uwagę, że zmiana warunków umowy leasingu zawartej do dnia 31 grudnia 2018 r., której przedmiotem są samochody osobowe może skutkować koniecznością stosowania do tej umowy przepisów podatkowych obowiązujących od dnia 1 stycznia 2019 r.