Robimy coś więcej niż leasing

Od początku naszej działalności angażujemy się w różnego rodzaju akcje, które mają na celu niesienie pomocy potrzebującym. Poniżej przedstawiamy nasze dotychczasowe działania.

Możemy śmiało obiecać, że nie będą one ostatnimi!

Aukcja charytatywna IMPULS-LEASING Polska

Co roku w naszej firmie organizujemy świąteczne aukcje charytatywne, na które Pracownicy przynoszą dowolne przedmioty, które podczas oficjalnej Wigilii Firmowej są licytowane przez wszystkich obecnych. Dochód z aukcji każdorazowo przeznaczany jest na wspólnie wybrane fundacje. Od 2007 roku przekazaliśmy potrzebującym ponad 440 tys. złotych.

Poland Business Run

Naszym Pracownikom nie trzeba powtarzać, że sport to zdrowie – w 2022 roku już piąty raz biegliśmy z pomocą innym podczas akcji Poland Business Run. W akcje Biegnij z IMPULSEM angażujemy nie tylko naszych Pracowników, ale również ich rodziny oraz naszych Partnerów Biznesowych. Pobiegniemy – pomożemy!

Bieg firmowy

W 2023 roku nasi Pracownicy już po raz szósty aktywnie pomagali Fundacji Everest, której celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności sportowej oraz niesienie pomocy dzieciom niepełnosprawnym i znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Szlachetna paczka

Nic tak nie satysfakcjonuje jak pomoc drugiemu człowiekowi, dlatego tak wielkie zaangażowanie naszej firmy w tę piękną świąteczną akcję. Wspólnie z naszymi Pracownikami potrafimy zebrać odpowiednie środki, aby dostarczyć magiczny grudniowy czar potrzebującej rodzinie.

Wampiriada

Akcja studenckiej zbiórki krwi jest istotnym dla nas tematem. Zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie na krew wzrasta znacznie szybciej niż liczba krwiodawców, dlatego też staramy się wspierać to przedsięwzięcie tak, aby zachęcać wszystkich do tego nic nie kosztującego czynu na rzecz życia i zdrowia innych.